Tarcze i klocki EBC

Nasza oferta » Tarcze i klocki EBC

Jesteśmy oficjalnym dealerem części firmy EBC Brakes. Nazwa tego producenta znana jest chyba każdemu, kto interesuje się sportami motorowymi. Od ponad 30 lat firma ta dostarcza klocki i tarcze hamulcowe do motocykli, samochodów osobowych i ciężarowych, rowerów, autobusów czy pojazdów rajdowych i wyścigowych. EBC Breakes to synonim skutecznego hamowania.

 

Oferta dla samochodów osobowych obejmuje kilka linii produktów, w zależności od przeznaczenia pojazdu. Tarcze hamulcowe są w czterech wersjach: Premium Gładkie (zamiennik oryginalnych tarcz), USR (nacinane, poprawiają skuteczność hamowania), GD (tuningowe, nawiercane i nacinane, maksymalna skuteczność hamowania) oraz BSD (tuningowe o zwiększonej wytrzymałości, nacinane, maksymalna skuteczność hamowania). Klocki hamulcowe do zwykłych aut to serie Ultimax (zamienniki oryginalnych), Greenstuff, Redstuff i Yellowstuff. Do wersji rajdowych Bluestuff i Orangestuff.
Szczególnie polecamy zestawy: tarcze Premium + klocki Greenstuff (do lżejszych pojazdów), tarcze GD + klocki Yellowstuff (do cięższych i szybszych samochodów).

 

EBC to również zestawy przewodów hamulcowych w stalowym oplocie, dopasowanych do konkretnych modeli aut. Każdy przewód jest testowany przed opuszczeniem fabryki, a ich żywotność jest znacznie dłuższa niż zwykłych przewodów. Co ciekawe, takie zestawy kosztują czasem mniej, niż oryginalne przewody do danego modelu, dlatego tym bardziej warto się nimi zainteresować.

 

A jeśli jesteś fanem dwóch kółek, to firma EBC ma również coś dla Ciebie: klocki hamulcowe do rowerów i skuterów, klocki hamulcowe, tarcze, szczęki, przewody hamulcowe czy sprzęgła do motocykli.

 

Z uwagi na szeroką ofertę, części EBC ściągamy tylko na zamówienie do konkretnego auta. W zależności od dostępności w magazynach, realizacja trwa od 1 dnia roboczego (popularne modele) do 2-3 tygodni (nietypowe, dostępne tylko w magazynie w Anglii).