Tarcze i klocki EBC

Nasza oferta » Tarcze i klocki EBC

Jesteśmy oficjalnym dealerem części firmy EBC Brakes. Nazwa tego producenta znana jest chyba każdemu, kto interesuje się sportami motorowymi. Od ponad 30 lat firma ta dostarcza klocki i tarcze hamulcowe do motocykli, samochodów osobowych i ciężarowych, rowerów, autobusów czy pojazdów rajdowych i wyścigowych. EBC Breakes to synonim skutecznego hamowania.

 

Oferta dla samochodów osobowych obejmuje kilka linii produktów, w zależności od przeznaczenia pojazdu. Tarcze hamulcowe są w czterech wersjach: Standard (gładkie, zamiennik oryginalnych tarcz), Ultimax (nacinane, poprawiają skuteczność hamowania), Turbo Groove (tuningowe, nawiercane i nacinane, maksymalna skuteczność hamowania) oraz Blade (tuningowe o zwiększonej wytrzymałości, nacinane, maksymalna skuteczność hamowania). Klocki hamulcowe do zwykłych aut to serie BlackStuff (zamienniki oryginalnych), GreenStuff, RedStuff i YellowStuff. Szczególnie polecamy zestawy: tarcze Standard + klocki GreenStuff, tarcze Turbo Groove + klocki RedStuff, oraz tarcze Blade + klocki YellowStuff.

 

Z uwagi na szeroką ofertę, części EBC ściągamy tylko na zamówienie do konkretnego auta. W zależności od dostępności w magazynach, realizacja trwa od 1 dnia roboczego (popularne modele) do 2-3 tygodni (nietypowe, dostępne tylko w magazynie w Anglii).