Części do Fordów

Nasza oferta » Części do Fordów

Od początku istnienia firmy zajmujemy się częściami do Fordów. Na ich temat wiemy już całkiem sporo, ale wciąż staramy się dowiedzieć jeszcze więcej. Dlaczego? Bo nie traktujemy tego wyłącznie jako sposobu na zarabianie pieniędzy, ale bardziej jako... hobby :) Po prostu robimy to, co lubimy :)

 

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistycznymi hurtowniami (w tym ASO Forda), możemy zaproponować niskie ceny na większość asortymentu. Oferujemy wyłącznie nowe części i akcesoria, przede wszystkim oryginalne - Ford, Motorcraft i FoMoCo. Jednak na życzenie klientów (lub gdy np. dana część nie jest już dostępna w oficjalnej dystrybucji) proponujemy zamienniki renomowanych firm, np. TRW, SKF, INA, EVR, Bosch, Valeo, NGK, Spidan, Febi, itp. Nie sprzedajmy tanich części (często pochodzących z Chin), ponieważ ich żywotność jest zwykle dość krótka, a reklamacje nikomu się nie opłacają.

 

Każdy producent aut posiada swoją specyfikę, rozwiązania typowe tylko dla niego. Dlatego mamy przewagę nad sklepami motoryzacyjnymi sprzedającymi "wszystko do wszystkiego". Specjalizując się w jednej marce znamy już większość nietypowych rozwiązań i potrafimy dobrać lub doradzić klientom zakup odpowiednich części. 

 

Pracujemy na oprogramowaniu identycznym jak to, którym dysponują Autoryzowane Stacje Obsługi Ford. Jest ono stale rozwijane i aktualizowane po to, aby zapewnić możliwie najlepszy dobór części.

 

Mały fragment naszej oferty wystawiamy na Allegro

Sklep internetowy jest w trakcie organizacji, gdy tylko zostanie dopracowany, na pewno o tym poinformujemy.